Mootorratta liikluskindlustus

Meeldib tsikliga kihutada? 
Võta mootorratta liikluskindlustus.


Ka mopeedil peab olema liikluskindlustus.


Saadaval IOS-ile ja Androidile
inzmo kindlustus mootorratta liikluskindlustus

INZMO mootorratta liikluskindlustus

Hea teada, kui sul on tsikkel, mopeed või ATV.

Sa võid ise sõita kui ettevaatlikult tahes, alati leidub j***sid, kelle jaoks ei maksa liikluseeskirjad midagi. Ohtudega tuleb siiski arvestada ning paljude õnnetuste põhjuseks on juhi tähelepanuvõime ülehindamine ja kogenematus. Kui sinu kahe-või neljarattaline sõber on registreeritud liiklusregistris, siis tuleb sul kohustuslikus korras sõlmida ka liikluskindlustus. Ära muretse - mootorratta liikluskindlustus on palju odavam, kui auto liikluskindlustus. Meiega saad sõlmida mootorratta liikluskindlustuse vaid loetud sekunditega. 

Mida teha siis, kui sul on juhtunud liiklusõnnetus?

Kui sul on juhtunud liiklusõnnetus ja sul on INZMO auto liikluskindlustus, siis  helista meile esimesel võimalusel telefonil +372 601 0116 ja räägi, mis juhtus. Anname sulle vajalikud juhised. Oluline on fikseerida kirjalikult õnnetuse toimumise asjaolud ning osaliste ,s.h. õnnetuses osalenud sõidukite andmed. Kui vaja, siis pöördu ka Politsei poole - häirekeskuse number on 112. Väga hea, kui saad õnnetuse kohapeal teha ka mõned pildid - see lihtsustab ja kiirendab hilisemat kahjukäsitlemise protsessi.

Sul on küsimus?

Kui midagi on juhtunud ja sul on INZMO kindlustus, siis helista meile esimesel võimalusel +372 601 0116. Vastame sinu kõnedele E-R kl.09.00-18.00. Kui sa helistada ei saa, siis head juhised tegutsemiseks leiad ka meie äpist.

Enamlevinud küsimustele seoses mootorratta liikluskindlustusega saad siit vastused - inzmokindlustus.ee/liikluskindlustuse-küsimused

Proovi ise järele

Saadaval IOS-ile ja Androidile
INZMO kindlustuse partnerid

Jälgi INZMO tegemisi ka sotsiaalmeedia vahendusel

Kõik õigused kaitstud © INZMO Insurance OÜ, info@inzmo.com

INZMO kindlustus avaleht