Jalgrattakindlustus

INZMO jalgrattakindlustus kaitseb ratast varga eest.


INZMO rattakindlustuse saad alates 3.90 € kuus. Ratast on eriti mugav kindlustada meie äpiga.


Saadaval IOS-ile ja Androidile
inzmo kindlustus jalghratta kindlustus

INZMO jalgrattakindlustus

Hea teada, kui sul on jalgratas.

Eestis varastatakse iga 25 minuti tagant 1 jalgratas, mille vastu pakub täielikku kaitset vaid rattakindlustus. Oma kaherattalise saad tuvastada INZMO äpis video abil, mis säästab sind ostudokumentide otsimisest või kindlustaja juurde kohale minemisest. INZMO jalgrattakindlustus katab enamlevinud kahjud. Kindlustada saab maastiku-, maantee-, linna-, hübriid- ja elektrijalgrattaid ning ratta vanus ei ole kindlustuse sõlmimisel määrav. Ostes jalgrattakindlustuse INZMO'st, siis lisame sinu ratta automaatselt ka Bike-ID registrisse. Kui sinu ratas on Bike-ID registris, siis varguse korral on politseil lihtsam sinu ratast üles leida. Loe lisaks siit -  www.bike-id.eu


Kuidas saad sina oma ratast kindlustada?

Selleks, et kindlustada oma jalgratas, on sul vaja teada oma ratta raami numbrit ja marki. Seejärel valid kindlustuskaitse iseloomu ja ongi valmis. Kindlustusmakseid saad tasuda ka igakuiselt - nii peab korraga vähem raha välja käima. Eriti mugav on jalgrattakindlustust teha meie mobiiliäpiga - vali IOS või siis Androidi versioon. Kui kasutad meie kindlustust esmakordselt, siis anname sulle kindlustamiseks kohe 20 € krediiti. Krediit annab sulle 25% soodustust igakordselt ostult. 

Sul on küsimus ?

Kui midagi on juhtunud ja sul on INZMO Kindlustus - siis helista meile esimesel võimalusel +372 601 0116. Vastame sinu kõnedele E-R 09.00-18.00. Kui sa helistada ei saa, siis head juhised tegutsemiseks leiad ka meie äpist. Igaks juhuks loe läbi ka korduma kippuvad küsimused, mis on seotud INZMO jalgrattakindlustusega.

Proovi ise järele

Saadaval IOS-ile ja Androidile
INZMO kindlustuse partnerid

Jälgi INZMO tegemisi ka sotsiaalmeedia vahendusel

Kõik õigused kaitstud © INZMO Insurance OÜ, info@inzmo.com

INZMO kindlustus avaleht