Auto kaskokindlustus

INZMO äpiga auto kaskokindlustus kodunt lahkumata.


Võta INZMO äpp, pildista oma auto mobiiliga ja saad kaskokindlustuse tehtud kodunt lahkumata.


Saadaval IOS-ile ja Androidile
inzmo kindlustus auto kaskokindlustus

INZMO auto kaskokindlustus

Hea teada, kui sul on vaja auto kaskokindlustust.

Auto kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus. Kaskokindlustus on hea abimees, mis aitab Sinu autoga juhtunud kahju korvata olenemata õnnetuse põhjusest. Kaskokindlustus aitab ka siis, kui õnnetuse põhjustajat on võimatu tuvastada. INZMO auto kaskokindlustus kaitseb sind siis, kui on juhtunud liiklusõnnetus, kui keegi on sinu auto kallal vandaalitsenud, kui juhtunud on loodusõnnetus, sinu auto on varastatud või oled ise kogemata oma sõidukit kahjustanud.

Mida teha siis, kui sul on juhtunud õnnetus autoga?

Kui sul on juhtunud õnnetus autoga ja sul on INZMO auto kaskokindlustus, siis helista meile esimesel võimalusel telefonil +372 601 0116 ja räägi, mis juhtus. Arutame koos, mida edasi teha. Tee õnnetuse juhtumise kohal ka mõned pildid - nii on meil kergem kahju iseloomu määrata. Mida rohkem pilte sa saad teha, seda parem.

Sul on küsimus?

Kui midagi on juhtunud ja sul on INZMO Kindlustus - siis  helista meile esimesel võimalusel +372 601 0116. Vastame sinu kõnedele E-R kl 09.00-18.00. Kui sa helistada ei saa, siis head juhised tegutsemiseks leiad ka meie äpist.

Enamlevinud küsimustele seoses auto kaskokindlustusega saad siit vastused - inzmokindlustus.ee/kaskokindlustuse-küsimused

Proovi ise järele

Saadaval IOS-ile ja Androidile
INZMO kindlustuse partnerid

Jälgi INZMO tegemisi ka sotsiaalmeedia vahendusel

Kõik õigused kaitstud © INZMO Insurance OÜ, info@inzmo.com

INZMO kindlustus avaleht