Blog

7 küsimust, mida endalt enne mobiiliäpis reisikindlustuse sõlmimist küsida

Paljud näevad reisikindlustust ebavajaliku kuluna, kuid kindlasti on see üks olulisemaid asju, mida enne reisile minekut teha. Tänasest saab kindlustust sõlmida ka mobiiliäpis, kuid millele tasuks selle tegemise juures mõelda?

Kas reisikindlustus hüvitab ootamatud kulud?

Enne reisikindlustuse sõlmimist tuleks eelkõige mõista, et reisikindlustus ei hoia ära õnnetusi, vaid hüvitab reisil võimalikud ootamatud kulud, mis tekivad õnnetuse või haigestumise tagajärjel. Üldjoontes on reisikindlustus tervisekindlustus, millele saab lisaks soetada pagasi - ja reisitõrkekindlustuse katet.

Mille vastu soovin end kindlustada?

Oluline on enda jaoks läbi mõelda, mille jaoks end täpsemalt soovitakse reisil kindlustada. Kui soovida kindlustuskatet reisi ärajäämise, enda või lähisugulase haigestumise, raske õnnetuse, surma või koduse vara kahjustumise eest, siis tasuks kindlasti mõelda reisitõrkekindlustuse soetamisele.

Millal tasuks teha reisitõrkekindlustus?

Selle soetamist ei tasuks jätta viimasele hetkele, kuna kindlustuskaitse jõustub 3 päeva pärast poliisi ostmist. See ei ole nii ainult INZMO’s, vaid kõikide Eesti kindlustusandjate juures. Kindlustust ei tasuks soetamata jätta isegi siis, kui järgmine päev on reisile minek, aga pigem kardetakse just puhkuse sihtpunktis haigestumist/ õnnetust ja seetõttu tekkivaid takistusi reisil.

Miks on reisikindlustus oluline?

Reisikindlustus annab turvatunde ja tagab selle, et puhkajale jääksid reisist head mälestused, mitte ebameeldivalt suured arved. See on parim moodus kaitsta ennast reisi ajal ettenägematute kulutuste eest, õnnetusjuhtumi, ootamatu haigestumise, reisi ärajäämise või hilinemise, pagasi kaotsimineku ja veel paljude muude vahejuhtumite korral. Reisikindlustus maksab reisi enda maksumuse kõrval suhteliselt väikese summa, mistõttu tuleks seda näha kui investeeringut. See investeering on ainus asi, mida saab enda kaitseks teha, minimaliseerides sealjuures tulevikus tekkida võivaid kulutusi.

Kuidas erineb mobiiliäpis reisikindlustuse ja muude kindlustuste sõlmimine?

Peale kasutajamugavuse ei erine äpis reisi- ja muude kindlustuspoliiside sõlmimine väga palju veebist. Aplikatsioonis kindlustamise puhul on tegu lihtsalt tunduvalt mugavama, kiirema ja targema lahendusega ning nutitelefon võimaldab ligipääsu kindlustusele kõikjalt ja igal ajahetkel. Tänu äpisisesele voole on info sisestus poliisi soetamiseks tunduvalt lühem, mis võimaldab poliise sõlmida lausa sekunditega.

Kuidas saan mobiiliäpis reisikindlustust sõlmida?

Kui reisikindlustuse soovijal telefonis veel INZMO äppi ei ole, siis tuleb see Play või App Store’st tasuta alla laadida ning endale konto luua. Võimalikult mugavaks on tehtud ka konto loomise protsess, sest lisaks tavapärastele meetoditele saab kasutada ka Google ja Facebooki linke. Pärast sisse logimist tuleb valida isik, kellele kindlustus soetada soovitakse, reisikuupäevad, piirkond, kuhu reisitakse ning kui suurt kindlustuse katvust soovitakse. Seejärel viib äpp edasi makselahenduseni ja ongi valmis. Järgnevate kindlustuste ostmisel enam kindlustatva isiku ja kaardianmeid sisestama ei pea.

Kas seda on turvaline kasutada?

Muidugi. INZMO kindlustus on registreeritud  kindlustusagent ehk idufirma on Eesti Finantsinspektsioonis AAS Gjensidige Baltic Eesti filiaali agendiks. Turvalise makselahenduse tagamiseks kasutame PCI kõrgeimal turvatasemel sertifitseeritud maksevahenduspartnerit, misläbi isegi INZMO ei näe ega töötle krediitkaardi andmeid ja kõikide äpikasutajate isikuandmed on kaitstud.

Samuti tasuks eripärana välja tuua, et INZMO rakenduses kogunevad kasutaja sõlmitud poliisid kokku, et aidata hädasolijat ka kõige täbaramates olukordades. Enam ei pea reisikindlustust välja printima ja endaga kaasas kandma, sest telefon on ju sinuga alati kõikjal kaasas. Samuti võib ära unustada meilipostkastist selle õige dokumendi otsimise, saamaks infot, kellele vaja helistada või kuidas edasi peaks käituma.

Lae alla INZMO äpp ja oled kohe ühe sammu võrra turvalisusele lähemal!


Tagasi

Jaga seda kasulikku infot ka sõpradele

Sign up now, and you’ll get 20 € credit for free!

INZMO app is available on iOS and Android
Partners

Follow INZMO via social media

All rights reserved © INZMO Insurance OÜ, info@inzmo.com

INZMO kindlustus avaleht