Blog

Lugu Gjensidigest ehk kuidas 200-aastasest kogemusest saab innovatsioon

Nii Bike-ID's kui ka INZMO's oleme oma toodete ja teenuste juures igati soovinud jääda lihtsaks ning loogiliseks. Sellest lähtuvalt oleme valinud ka oma partnerid. Juba enne kui hakkasime pakkuma rattakindlustust oli selge, et meie koostööpartneriteks peavad saama suuremad ja väiksemad rattakauplused üle Eesti. Seda selleks, et oleksime oma klientide lähedal ükskõik, kus nad ka ei viibiks.  

INZMO lahendust välja töödates nägime aga vajadust partneri järgi, kes meie visiooni jagaks. Pärast turu suuremate ja väiksemate kindlustusseltsidega  läbirääkimiste pidamist siin ja sealpool sood sai valik langetatud Norra suurima seltsi kasuks. Gjensidige on enam kui 200-aastane ettevõte ning tähendab Norra keeles "omavahel seotud". Viimased 75 aastat on ettevõtte logoks olnud vahimees, kes valvab oma klientide vara. Seda, et nad on head selles, mida teevad, kinnitab fakt, et Norras on Gjensidige käes lausa kolmandik kahjukindlustusturust - see teeb neist ühe usaldusväärseima seltsi meie regioonis. Just tänu nendele eelnevalt välja toodud punktidele näeme, et Gjensidige kogemuste ja teadmiste ühendamine innovatsiooni ja lihtsusega lubab põnevat ja kvaliteetset koostööd.

INZMO toimetamistes lähtume eelkõige mugavusest ning sellest, et kõik võimalikud probleemid, mis meie klientidel tekkida saavad oleks lahendatud juba enne, kui need päevakorda jõuavad. Meie huviks ei ole pärast õnnetust vehkida ning kaduda tina tuhka, vaid tegeleda olukorraga ja lahendada kahjukäsitlusjuhtumid kiirelt ja mugavalt. Gjensidige hoiab oma tingimustes ning arusaamades väga selget joont, et selliseid probleeme vältida, seda teeme ka meie, usaldades oma partnereid.

Esmased kliendiküsitlused on andnud väga positiivset tagasidet ja see annab meile usu, et oleme valinud õige tee. Kõik sai ju alguse sellest, et rattakindlustus võeti turul hästi vastu, kust oli hea liikuda tooteportfelli laiendamise suunas edasi.  Meie eesmärgiks on alati olnud lihtsus ja loogilisus, mis on olnud põhikriteeriumiteks uue äpi loomisel. Uue INZMO äpiga saab reisikindlustust vormistada viimasel hetkel lennujaamas, auto liikluskindlustust rabas viibides või rattakindlustust treeningrajal puhkepausi pidades. Kokkuvõtvalt sooviksime avaldada tänu meie heale partnerile Gjensidigele, kellega koos moodustame suurepärase meeskonna, et üheskoos raputada vananenud kindlustusturgu.


Tagasi

Jaga seda kasulikku infot ka sõpradele

Sign up now, and you’ll get 20 € credit for free!

INZMO app is available on iOS and Android
Partners

Follow INZMO via social media

All rights reserved © INZMO Insurance OÜ, info@inzmo.com

INZMO kindlustus avaleht