Blog

7 põhjust, miks kindlustada oma jalgratas

Rattasõit on armastatud, sest nendega on mugav liigelda, neid on soodne üleval pidada ning pakuvad head võimalust treeninguteks.

Kes meist ei oma jalgratast või ei mõtle uue soetamisele? Igal rattal on oma rahaline väärtus, võib-olla sinu jaoks ka sentimentaalne. Jalgrattad on armastatud, sest nendega on mugav liigelda, neid on odav üleval pidada, nad on keskonnasõbralikud ning muidugi pakuvad ka head võimalust treeninguteks. Kahjuks armastavad jalgrattaid ka vargad. Miks? Sest neid on lihtne varastada ning realiseerida. Just rattaomanikule mõeldes oleme loonud INZMO rattakindlustuse. Toome järgnevalt välja 7 põhjust, miks kindlustada oma jalgratas?

1. Rattavarguse risk on märkimisväärne

Euroopas varastatakse igal aastal 3,5 miljonit jalgratast – see on 6 jalgratast minutis! Kas rattalukk tagab sulle piisava hingerahu, et kui naased, on su kaherattaline kindlasti alles? Tõenäoliselt oled ise varem rattavarguse ohvriks langenud või tead kedagi, kes on.

2. Kodukindlustus ei paku vajalikku kaitset

Täieliku kaitse rattavarguse põhjustatud finantskahjude vastu annab siiski vaid rattakindlustus, mis hüvitab selle ratta turuväärtuses.

Arvad, et sinu ratas on kodukindlustusega kaitstud, kuid kahjuks ei saa selles alati kindel olla. Lisaks ei ole sinu kaherattaline tõenäoliselt kaitstud väljaspool kodu. Tavaliselt lõppeb koduse vara kindlustuse lepingutes “kodu” mõiste eluruumi välisukse või lukustatud garaaziga. Samas varastatakse just iga kolmas ratas avalikust kohast, mida reeglina kodukindlustus ei kata. Just seetõttu tasukski läbi mõelda, kas sa soovid, et su jalgratas oleks kaitstud ka kodust eemal.

3. INZMO pakub vargusevastast ja koguriskikindlustust

Viimane katab ka ratta kahjustumise juhtumid (näiteks kukkumine võistlustel). Ratta kahjustumise korral aitab sind lähim tehniline partner üle terve Eesti.

4. Täielik turvatunne kogu Euroopas

Kui ratas varatatakse või satub õnnetusse, korvab INZMO tekkinud kahju turuväärtuses. Ja seda sõltumata, kas liikled Eestis või mujal Euroopas.

5. Lepingu sõlmimine on imelihtne

Lepingu saad sõlmida paarikümne sekundiga üle INZMO äpi. Jalgratta olemasolu kontrollitakse, kuid seda samuti üle sinu nutitelefoni- ei mingit ostutšekkide esitamist.

6. Soodne

Kindlustuse maksumus sinu rattale alates vaid 3.90 € kuus.

7. Aitame su ratast kaitsta

Iga kindlustatud ratas saab tasuta kaasa Bike-ID lasergraveeritud turvakleebise, mida on võimatu raamilt eemaldada raami kahjustamata. Kleebis annab märku, et ratas on registreeritud ja selle omanik tuvastatav. Kogu lahendust toetab rahvusvaheline rattaregister, millega on liitunud rattaentusiaste 50-st erinevast riigist ning on tunnustatud politsei poolt.

Kas oled kindel, et sinu ratas on veel oma endises asukohas alles? Muretuks liiklemiseks lae alla INZMO äpp ja kindlusta!Tagasi

Jaga seda kasulikku infot ka sõpradele

Sign up now, and you’ll get 20 € credit for free!

INZMO app is available on iOS and Android
Partners

Follow INZMO via social media

All rights reserved © INZMO Insurance OÜ, info@inzmo.com

INZMO kindlustus avaleht